DEATH DOME 2.1.0 (ios)

DEATH DOME

DEATH DOME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İsveççe , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Üretici

    Glu Mobile

Death Dome, ölümcül ve tehlikeli yaratıklarla savaşarak hepsini öldürmeye çalışacağınız heyecan dolu bir iOS aksiyon oyunudur.

Death Dome, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynmayabileceğiniz heyecanlı bir iOS aksiyon oyunudur. Oyunda şehre yayılan M virüsü insanları ya öldürüyor yada tehlikeli ve ölümcül bir yaratığa dönüştürüyor. Güvenli bölge olarak belirlenen bir yerde, şanslı ve virüsü kapmayan insanlar barınıyor. Fakat virüs gittikçe yayılmakta ve insanları öldürmektedir.

Oyun içerisinde Behemots olarak bilinen ölümcül ve tehlikeli yaratıklarla karşılaşacaksınız. Göreviniz ise hepsini öldürmek ve hiç birinin yaşamadığından emin olmak. Başarılı oldukça açılacak olan yeni teknolojiler sayesinde canavarları daha rahat öldürebileceksiniz. Ayrıca kazandığınız paralar ile yeni silah ve eşyalar alarak daha da güçlenebilirsiniz.

Tüm canavarların zayıf bir yönü bulunmaktadır. Bu nedenle silah seçiminizi bunu düşünerek yapmalısınız. Örneğin Behemoth'lar ile karşılaşırken zayıf oldukları zehir silahları kullanmalısınız.

Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunu iPhone ve iPad'lerinize hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan mağazadan ücret karşılığında ekstra eşya ve silah alabilirsiniz.

Not: Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için limitli mobil internet paketiniz yerine Wi-Fi bağlantısı ile indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR