Demise of Nations 1.0.40 (ios)

Demise of Nations

Demise of Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demise of Nations, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen çok kapsamlı bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Demise of Nations mobil oyunu, savaş – strateji oyunlarını sevenler için adeta bir biçilmiş kaftan olan oldukça kapsamlı bir mobil strateji oyunudur.

Demise of Nations mobil oyunu Roma İmparatorluğu’nun yükselişinden modern medeniyetlerin yıkılışına kadarki süreyi kapsıyor. Ayrıca ister antik dünyanın ülkeleri ister Japonya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri gibi modern büyük güçleri yönetme şansına sahip olacaksınız. Orduların kara, deniz ve hava kuvvetlerini yönetirken askeri ekipmanların da hem modern çağlardan hem de antik çağlardan geldiğini göreceksiniz. Yani oyunda zeplinler ve uçakların yanı sıra okçulara ve savaş fillerine de sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Demise of Nations oyununda askeri kuvvetlerin yanı sıra diyalog, diplomasi ve ticari güçlerini de geliştirebilirsiniz. Mevsimsel farklılıkların da etki ettiği oyunda neredeyse bilgisayar oyunlarındaki strateji oyunlarının kapsamlı yapısına erişilmiş durumda. Strateji oyunu seven oyuncular için mobil platformda altın değerinde bir oyun olan Demise of Nations oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR