Disco Panda

Disco Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disco Panda çocukların severek oynayabileceği bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Disco Panda, eğlenceli grafikleriyle dikkat çeken, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Sevimli hayvanlar ve renkli grafikler ile zenginleştirilmiş bu oyun özellikle çocukların severek oynayabileceği yapımlar arasında. Oyunda yer alan ses efektleri de grafiklerle paralel bir çizgide ilerleyerek oyunun kalite havasına katkı sağlıyor.

Oyuna adım attığımızda karşımıza diğer eşleştirme oyunlarında görmeye alıştığımız bir oyun yapısı çıkıyor. Renkli taşları bir araya getirerek yok olmalarını sağlıyoruz. Taşları yok etmek için en az iki taşı bir araya getirmek gerekli. Bildiğiniz gibi ne kadar fazla taşı bir araya getirirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Disco Panda'nın en iyi özelliklerinden bir tanesi de Facebook bağlantı desteği sunması. Bu özellik sayesinde Facebook'Taki arkadaşlarımızla birlikte oynama şansına sahip oluyoruz. Bir araya gelerek keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliriz. Yeterince iyi oynadığımız takdirde skor tablolarının üst sıralarına doğru tırmanışa geçiyoruz.

Oyunda birçok bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara ve zorluk seviyesine sahip. Uzun süreli bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. Aradığınız oyun ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunuysa Disco Panda sizi uzun bir süre meşgul edecektir.

YORUMLAR