Don't Starve 1.0 (ios)

Don't Starve

1.0
Don't Starve
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    612

  • ÜRETİCİ

    Klei Entertainment

Don't Starve mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

Don't Starve kendine has tasarımı ve zengin içeriğiyle oyunculara benzersiz bir deneyim sunan bir mobil hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPad 3 veya iPad Mini 2 tabletlerinizde veya daha üst versiyonlarında oynayabileceğiniz bir oyun olan Don't Starve aslında ilk olarak bilgisayarlar için yayınlanmış bağımsız bir oyundu. Don't Starve kısa süre içerisinde yoğun ilgi toplamış ve birçok oyun sever tarafından keyifle oynanmıştı. Oyunun geliştiricisi Klei Entertainment bu başarılı yapımı mobil cihazlarda da oyun severlerin beğenisine sunma kararı aldı. iOS cihazlara kusursuz bir şekilde optimize edilen oyun kaliteli bir oyun oynamak isteyenlerin kolayca beğenisini kazanacaktır.

Don't Starve'da Wilson adlı kahramanımızın sıradışı fantastik macerası konu alınıyor. Cesur bir bilimadamı olan bir gün kendisini hiç tanımadığı vahşi bir dünyada buluyor. Bu dünyaya hapsolan Wilson eğer bu yabani dünyadan kurtulmak istiyorsa çevresindeki bütün kaynaklardan faydalanmak zorunda olduğunu anlıyor. Biz de Wİlson'ı yöneterek etrafını keşfetmesine yardımcı oluyoruz. Maceramız boyunca ilginç yaratıklarla savaşıyoruz, kendi yaşam alanımızı inşa ediyoruz ve hayatta kalmak için gereken herşeyi yapıyoruz.

Don't Starve kendine has bir görsel tarza sahip. Bu özel yapım iPad tabletlerinizde size oldukça uzun ve eğlenceli bir oyun süresi sunuyor.

YORUMLAR