DoodleGeddon

DoodleGeddon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DoodleGeddon, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir gezegen savunma oyunudur.

Büyük bir göktaşı saldırısı altında kalan dünyamızı kurtarabilecek son kişi rolünü üstlendiğimiz DoodleGeddon adlı oyunda amacımız, dünyanın etrafına inşa edeceğimiz füze bataryaları sayesinde dünyanın üzerine gelen göktaşlarını tek tek imha etmek.

Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda inşa etmiş olduğumuz füze bataryalarıyla göktaşlarını imha etmek için tek yapmamız gereken şey ekranda görmüş olduğumuz göktaşının üzerine dokunmak ve füzelerimizi ateşlemek.

İlk füzeyi ateşledikten sonra ikinci füzeyi anında ateşleyemediğimiz için gezegenin etrafına olabildiğince füze bataryası inşa etmemiz gerekiyor. Zaman içerisinde biriken kaynaklarımız sayesinde satın alabileceğimiz yeni füze bataryalarının değeriyse 100 kaynak.

Ayrıca oyun içerisinde yer alan farklı güçlendiriciler sayesinde işimizi kolaylaştırabiliyoruz. Ufo, uydu ve farklı nesneleri imha ederek sahip olabileceğimiz güçlendiricileri ister oyun içerisinde kullanıyor, istersek de dükkanda satarak parasıyla yeni füze batarayaları inşa edebiliyoruz.

Eğer göktaşlarını imha etmekte geç kalırsak ve göktaşı dünyaya çarparsa, dünya nüfusunun bir  bölümü yok oluyor ve oyun dünya üzerinde hiç kimse kalmayana kadar devam ediyor.

Yapmış olduğunuz skorları arkadaşlarınızın yaptığı skorlarla karşılaştırabileceğiniz oyunda sizleri git gide zorlaşan 30 farklı bölüm bekliyor. Bakalım karşınıza çıkacak olan 30 farklı zorlukta göktaşı saldırısına karşı dünyayı savunarak, insanlığın yok olmasına engel olabilecek misiniz?

YORUMLAR