Door Kickers 1.0.4 (ios)

Door Kickers

Door Kickers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Door Kickers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir taktiksel aksiyon oyunudur

Door Kickers taktiksel bir oyun yapısına sahip olan ve hızlı bir şekilde bölümleri tamamlayabildiğiniz bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işltim sistemini kullanan iPad tabletler için geliştirilmiş bir kuşbakışı savaş oyunu olan Door Kickers'ta bir grup özel tim polisinin katıldığı görevlerde emrimizdeki polislerimize komuta ediyoruz ve onlara çatışma alanında yol gösteriyoruz. Polislerimiz suçluların bulundukları mekanları basarken doğru adımları atmalarını sağlamamız ve herhangi bir kayıp vermeden görevleri tamamlamalarına yardımcı olmamız gerekiyor.

Door Kickers'ta her an karşımıza bir sürpriz çıkabiliyor. Polislerimiz fenerlerini kullanarak önlerini aydınlatmaktalar. Oyundaki görevlerde hemen hemen her yer karanlık. Bu nedenle karşımıza çıkan düşmanlara karşı anlık tepkiler vermemiz gerekmekte. Fenerle aydınlattığımız köşelerde ve küçük odalarda birkaç suçlu olabiliyor. Door Kickers'ın oynanışı gerçek zamanlı aksiyon ile sıra tabanlı strateji karışımı. Oyunda polislerimiz gerçek zamanlı olarak saldırırken oyunu durdurabiliyoruz ve onlara komutlar verebiliyoruz. Aynı anda birden fazla polise görev vererek karışık durumları kontrol altına alabilmemiz mümkün. Oyunda bölümleri tamamladıkça polislerimizi geliştirebiliyor ve birçok yeni silah çeşidini satın alabiliyoruz.

Door Kickers tatmin edici kalitede grafiklere sahip.