Dragon Oath

Dragon Oath
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Oath mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Dragon Oath güzel görünümü ve içerdiği yoğun aksiyon ile dikkat çeken bir mobil MMORPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dragon Oath'ta bizi Uzak Doğu dövüş sanatlarını konu alan bir hikaye bekliyor. Oyuna başlarken farklı kahraman sınıflarından birini seçebiliyoruz. Bu kahraman sınıflarını birbirinden ayıran özellik ise kahramanların farklı dövüş sanatlarını temsil ediyor oluşları. Kahramanımızı seçtikten sonra ise temsil ettiğimiz dövüş sanatının bir ustası olmak için maceraya başlıyoruz.

Dragon Oath'u dilerseniz tek başınıza görevleri yaparak, dilerseniz diğer oyuncularla savaşarak oynayabilirsiniz. Oyunda kahramanımızı geliştirebilmek amacıyla zindanları ziyaret ediyor, görevleri tamamlayarak ve düşmanlarımızı yok ederek tecrübe puanı kazanıyoruz. Seviye atladıkça da yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz.

Dragon Oath'un graifklerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kahraman çizimleri ve mekan tasarımlarının yanısıra karakter animasyonları da yüksek kaliteye sahip.