Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğümüz en eğlenceli oyunlardan biri. Aksiyon ve kahkaha bombardımanına hazır olun!

Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Geçtiğimiz yılın sonlarında çıkan Far Cry 3, FPS severler tarafından oldukça sevilmişti. Çoğu insan tarafından yılın FPS oyunları arasında aday gösterilen oyun, 2012 yılını mutlu bir şekilde kapatmamamızı sağlamıştı. Ama Far Cry 3'le henüz işimiz bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü daha Rex'le çıkacağımız bir macera var.

Far Cry 3 Video İncelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon Video İncelemesi
OYUN

Far Cry 3 Blood Dragon Video İncelemesi

Oyuncuları nostaljik bir ortamla buluşturan Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğümüz en eğlenceli oyunlardan biri. Aksiyon ve kahkaha bombardımanına hazır olun! Oyunun yazılı incelemesine

Klişelerin Adamı

İlk duyurusuyla herkesi oldukça şaşırtan bir oyun oldu Blood Dragon. Far Cry 3'ü retro bir zeminle buluşturan Blood Dragon, Rex ve onun dünyayı kurtarma hikayesine bizi de çağırıyor.

Blood Dragon'u ilk açtığınız anda oyundaki retro havayı hemen farkedeceksiniz. Bu havanın üzerine inşa edilen bilim-kurgu senaryo da retro havayı tamamlayarak size farklı bir macera sunuyor.

Far Cry 3 Blood Dragon - İlk Dakikalar
OYUN

Far Cry 3 Blood Dragon - İlk Dakikalar

Şakayla karışık bizlere kendini gösteren Blood Dragon, en sonunda elimize ulaştı. İncelemesini hazırladığımız oyun için bir de İlk Dakikalar videosu çektik.

Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğünüz en absürd hikayelerden biriyle karşınıza çıkıyor. 80'li dönemlerin B sınıfı filmlerini kendine örnek alan Blood Dragon, o dönemin ünlü Rambo ve Robocop gibi filmlerine bol bol gönderme yapmayı da ihmal etmiyor.

  1. Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi
  2. Bir Adam Varmış, Dünyayı Kurtarmış
  3. Aynı Tas Aynı Hamam
  4. Dinazor Mu O?
  5. "Sadece İşimi Yapıyorum"

YORUMLAR