Drift Girls

Drift Girls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Girls, hem yarışlara katılabileceğimiz hem de kızlarla buluşma deneyimi yaşayabileceğimiz bir oyun.

Drift Girls, araba yarışlarına ve drifte merakı olan oyunseverlerin hoşuna gidecek türden bir mobil oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimizin altını çizmeden geçmeyelim.

Oyunun son derece ilginç bir tema kurulu olduğunu söylemeliyiz çünkü hem yarış hem de kızlarla flörtleşme gibi farklı konuları kombine ediyor. Oyunda yarışlara katıldıktan sonra drifte merakı olan kızlarla tanışabiliyor ve birlikte vakit geçirebiliyoruz. Oyunun özü buluşma simülasyonu üzerine kurulu fakat kızlarla buluşabilmek için gereken üne yarışlara katılarak kavuşuyoruz.

Oyunda gerçekçi grafiklere ve son derece iyi çalışan kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Yarışlar esnasında aracımızı zorlanmadan kontrol edebiliyoruz. Ekranın solunda ve sağında drift tuşları bulunuyor. Bunlara bastığımız anda aracımız kaymaya başlıyor ve eş zamanlı olarak puan topluyoruz. Drift ne kadar uzun sürerse puanımız da o kadar artıyor. Yüksek puanlar aldıkça daha fazla kız tarafından fark edilmeye başlıyoruz.

Tuhaf bir yapıya sahip olduğu için oyunu denemenizi öneriyoruz çünkü benzerine çok fazla rastlamadığımız bir tür. Ücretsiz olarak sunulması da tercih sebebi olacaktır.

YORUMLAR