Drop & Smash 1.1.8 (ios)

Drop & Smash

Drop & Smash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Kwalee Ltd

Parçalarken stres atmaya ne dersin?

Drop & Smash oyunu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Parçalamanın en keyifli olduğu yerlerden biri de oyunlardır. Bazen birşeyleri parçalamak kötü enerjimizin dağılmasına yardımcı olabiliyor. Sen de benim gibi mi düşünüyorsun? O zaman bu eğlenceli dünyayı biraz daha yakından inceleyelim. 

Oyundaki sevimli karakter eline geçen herşeyi parçalamayı hedefliyor. Sen de ona yardım ediyorsun. Karakter elindeki nesneyi yere fırlatarak yerde duran nesneyle çarpışıp kırılmalarını sağlıyor. Fakat ilk atışta tamamen parçalanmayan nesneler de oluyor. Bu nedenle tam kırıldığından emin olmak için çok dikkatli olmalısın. Oyunda çok iyi bir avantajın var. Ne kadar yüksekten fırlatırsan parçalanması da o kadar kolay olur. Bu hakka sahip olabilmek için kendini geliştirmelisin. Eğer oyunda ustalaşırsan daha çok altın da kazanabilirsin. Altınlar ise sana güç ve yükseklik kazandıracak. Bu sayede daha başarılı oyunlar ortaya koyabileceksin. Ne kadar çok altının olursa o kadar güçlü bir karakter olursun. Gücü elinde bulundurmayı kim istemez ki?

Basit oynanış tarzı ve renkli grafikleri ile oyun severleri ekranlara kilitleyen harika bir oyun. Oynayan herkesin çok hoşuna giden ve keyifle oynamaya devam ettileri Drop & Smash oyunu eminim ki sizleri de kendine bağlayacak. Elinizden bırakmak istemeyeceğiniz ve stres atabileceğiniz hayatın içinden  mükemmel bir oyun. Sen de bu eğlence dolu maceraya katılmak istiyorsan oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsin.

Oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

 

YORUMLAR