Dubblaj
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    16,322

  • Üretici

    FreshApps LLC

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğlence uygulaması olan Dubblaj, komik videolar çekip üzerlerine kahkahalar atacağınız dublajlar yapmanızı sağlıyor.

Dubblaj, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir eğlence uygulaması. Bildiğiniz gibi artık eğlenmek için yaptığımız aktivitelerden birisi de YouTube veya Vine gibi popüler sosyal ağlarda videolar izlemek.

Dubblaj da bundan esinlenilerek oluşturulmuş bir uygulama. YouTube'da izleyip güldüğümüz ve eğlendiğimiz popüler olmuş pek çok video var. "Ne vereyim abime", "Bana teyze dediler", "İdare edemem anne" bu popüler videolardan bazıları.

Uygulamanın amacı da bu popüler videolardaki sesleri kendi çektiğiniz videolara dublaj yapmak. Öncelikle kendi videonuzu çekiyorsunuz ve seçtiğiniz bu eğlenceli videolardan birinde söylenenlere göre ağzınızı oynatıyorsunuz. Ardından da Dubblaj ile bu sesleri videolarınıza ekliyorsunuz.

Dubsmash adlı yabancı uygulamanın Türkçe versiyonu gibi düşünebileceğiniz bu uygulama ile pek çok komik ve eğlenceli video ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken ne kadar eğlenirseniz, çektiğiniz videoyu izlerken çok daha fazla eğleneceksiniz.

Uygulamanın bir de Facebook sayfası var ve beğenilen videolar burada da paylaşılıyor. Siz de kısa zamanda çok popüler olan uygulamayı indirip denemelisiniz. Dubblaj indirmek için bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Hemen ücretsiz olarak indirip videolar çekip dublajlar yapöaya başlayabiliyorsunuz.

Eğer sizin de Facebook sayfanızda bir den fazla Dubblaj videosu varsa, bunun nedeni uygulamanın özellikle ülkemizde çok fazla tutması. Pek çok arkadaşım sevgilisiyle, eşiyle yada arkadaşları ile videolar çekip komik dublajlar ile süsleyip Facebook'ları üzerinden paylaşıyor ve alınan beğeni sayılarını görünce uygulamanın oldukça başarılı olduğunu görebiliyorum. Siz de Dubblaj indirerek komik ve rol yapabileceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız ile birlikte videolar çekio komik dublajlar yapabilirsiniz. Eğer kendinize yeterince güveniyorsanız, çok iyi videolar hazırlayıp uygulamanın Facebook sayfasında popüler olabilirsiniz.

Dubblaj Android

YORUMLAR