Ducati Challenge

Ducati Challenge
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur.

Eğer motosikletlere meraklıysanız, farklı motorları deneyimlemeyi seviyorsanız fakat gerçek hayatta bunu gerçekleştiremiyorsanız üzülmenize gerek yok çünkü çeşitli mobil uygulamalar size bunun için imkan tanıyor.

Bunlardan birisi de Ducati Challenge. Monster 1100 EVO, Hypermotard 1100 EVO SP, Diavel Carbon, Multistrada 1200 S, Streetfighter S, Superbike 1198 SP, Multistrada Pikes Peak, Diavel Cromo and Superbike 1199 Panigale S gibi Ducati marka güçlü motorları deneyimleyebileceğiniz bir oyun olan Ducati Challenge her yönüyle başarılı diyebilirim.

Zaten motorlara ilginiz varsa Ducati motorların ne kadar güçlü ve etkileyici motorlar olduğunu biliyorsunuzdur. Artık bu oyun ile onları denemenin yanında onlarla çeşitli pistlerde yarışlara bile çıkabiliyorsunuz.

Motorlar gayet detaylı tasarlanmış fakat bunun yanında diğer oyun elementleri de unutulmamış. Hızlı yarış pistleri, dağ pistleri, dar şehir sokakları, metropoller gibi farklı yarış pistleri de oyunda sizi bekliyor.

Ayrıca gayet hoş grafiklere sahip olan oyunun kontrolleri de sorunsuz ve kolay alışacağınız türden. Yine oyunda şampiyonluk ve hızlı oynama şeklinde iki farklı oyun modu bulunuyor. Eğer siz de motor yarışlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR