Easy Cooking

Easy Cooking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Cooking, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte mükemmel yemek tariflerine ulaşarak en lezzetleri yemekleri hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Easy Cooking, özellikle iPhone için geliştirilen bir yemek tarifi uygulamasıdır. 70'den fazla lezzetli yemek tarifi bulabileceğiniz uygulamanın arayüzü sade ve kullanışlı. bu yüzden her yaştan ve her seviyeden kullanıcı uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Yemek yapmayı sevenlerin ve farklı yemekler pişirmeyi sevenlerin bir numaralı dostu olabilecek olan Easy Cooking, içerisinde barındırdığı yemek tariflerinin anlatımını adım adım ve resimli olarak gösteriyor. Ayrıca uygulamayı kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Uygulamayı indirdikten sonra içerisinden tüm yemek tariflerine ulaşabilirsiniz.

Yemek tarifleri araısnda gezinti yaparken, damak tadınıza en uygun olanları bularak uygulamanın yardımı ile istediğiniz yemekleri kolayca yapabilirsiniz. Yemeklerin  tarifleri içerisinde yemeğin görüntüsü ile ilgili pek çok yüksek kaliteli resim bulunmaktadır. Ayrıca yemeğin adım adım yapılış resimleri de mevcuttur.

Uygulama içerisinde beğendiğiniz yemek tariflerini favorilerinize ekleyerek daha sonra çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yemek tarifi uygulamasını kesinlikle indirerek hemen denemenizi tavsiye ederim.

Not: Uygulamanın Türkçe desteği bulunmadığı için, yemek tarifleri İngilizce'dir.

YORUMLAR