EasyPic

EasyPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EasyPic ile fotoğraflarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz

EasyPic birçok farklı fotoğraf efekti seçeneğinin yanında kullanmışlı fotoğraf işleme seçeneklerini de beraberinde getiren, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

EasyPic ile çok sayıda fotoğraf efekti seçeneği sayesinde fotoğraflarımızın temel renk ayarlarını önceden hazırlanmış kalıplar sayesinde kolayca değiştirebiliyoruz ve stil sahibi bir görünüm elde edebiliyoruz. Kontrast değerlerini değiştiren bu efektler fotoğraflardaki ışık yansımalarını da elden geçirebiliyor ve farklı çalışmalar ortaya çıkabiliyor.

EasyPic'de ile fotoğraflarımız üzerinde fotoğraf kesme, fotoğraf döndürme ve fotoğrafların yönünü değiştirme gibi işlemler uygulayabilmekteyiz. Bu sayede kolayca fotoğraflarımızdaki istenmeyen bölümleri kırpabilir ve ters fotoğrafları düzelterek fotoğraflarımızın sağa veya sola bakmasını sağlayabiliriz.

EasyPic kullanarak fotoğraflarımıza çerçeve eklememiz de mümkün. Fotoğraf efektleri ile daha şık hale getirdiğimiz resimlerimizi bu sayede daha da zenginleştirebiliyoruz. Bunun yanında fotoğraflara yazı eklememiz de mümkün ve bize bu iş için farklı yazı tipleri, metin rengi ve gölge seçeneği sunuluyor.

EasyPic ile düzenlediğimiz fotoğrafları galerimize kaydedebiliyoruz veya direkt olarak Facebook, Twitter, Instagram veyta diğer sosyal medya servislerinde paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR