Elite Trials 1.0.6 (ios)

Elite Trials

Elite Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İOS cihazınızda eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz, Elite Trials’i denemelisiniz.

Mobil oyun severler tarafından keyifle oynanan Elite Trials her geçen gün kitlesini arttırmaya devam ediyor. Android oyuncuları tarafından 4.6 gibi bir inceleme puanı alan yapım, birbirinden farklı tam 15 motosiklet seçeneği ile oyuncuların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Alışılmışın dışındaki parkur seçenekleri ile oyunculara hızlı ve bir o kadar da tehlikeli bir yarış sunan yapım da grafiklerin kalitesi adeta kusursuzdur. Çeşitli zorluk derecelerine sahip olan parkurlarda oyuncular gerçek zamanlı olarak küresel yarışçılar ile karşı karşıya gelecek ve birinci olabilmek için bütün yeteneklerini gösterecekler.

Oyuncuları parkurlarda çeşitli tehlikeler beklemektedir. Bu tehlikeler arasında çivi ve bomba ilk sırada yer almaktadır. Oyuncular bu tür tehlikeli nesnelerin üzerinden geçtiği sürece yavaşlayacak hatta yarıştan diskalifiye olacaklar. Mobil oyun severlere rengarenk bir atmosfer sunan geliştirici ekip, aksiyondan ziyade eğlenceli vakit geçirmeye odaklanmış gibi görünüyor. Çeşitli liglerinde yer aldığı oyunda, dilediğiniz lige katılabilir ve yeteneklerini gösterebilirsiniz. Motorunuzun eksik kaldığı durumlarda altın karşılığı yükselterek daha hızlı bir yapıya kavuşturabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR