Emoji Keypad

Emoji Keypad
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • Üretici

    Apalon Apps

Emoji Keypad, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir emoji uygulamasıdır.

Emoji Keypad, duygularınızı ifade etmek için büyük bir kütüphaneye sahip ve yeni simge arayanların kullabileceği bir emoji uygulaması. Mesajlarınızda kullandığınız metin ve emoji kombinasyonlarına farklı bir tat katan bu uygulama sayesinde, iPhone ve iPad cihazlarınızda kendinizi ifade etmenin tadını çıkarın! 

Emoji ve metin kombinasyonları olan bir klavye olarak tanımlayabileceğimiz Emoji Keypad, hazır birçok kategoride emojilere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Kullandığınız sanal klavyeyi daha benzersiz yapmak isteyenlerin beğeneceğini düşünüyorum. MSN Messenger döneminden hatırladığımız süslü yazı tiplerini de bulabildiğiniz bu uygulamada, yazı stillerinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Word Maker sayesinde de herhangi bir kelimeden istediğiniz ifadeyi yaratabiliyorsunuz. 

Düzenli olarak güncelleme alan ve kütüphanesi sürekli genişleyen Emoji Keypad uygulamasında, eğlenceli mesajlar atmak ve kendinizi ifade etme şeklinizi farklı yollardan anlatmak gerçekten şaşırtıcı derecede iyi olmuş diyebilirim. Arkadaşlarınıza veya ailenize sürekli kullandığınız mesajlaşma bölümünden basit ve güzel yolla ulaşmak isterseniz tercih edebileceğiniz nadir uygulamalardan biri olduğunu düşünüyorum.

Bir kereliğe mahsus olmak kaydıyla ücretli olarak indirebileceğiniz uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR