Empire Run

Empire Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empire Run, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir platform koşu oyunu.

Empire Run, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde sorunsuzca oynayabileceğimiz bir platform koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Platform oyunlarına tarihsel bir bakış açısı getiren Empire Run'da Antik Mısır, Roma, Uzakdoğu imparatorlukları ve Maya Uygarlığı olmak üzere birçok farklı uygarlıkta ve imparatorlukta mücadele ediyoruz.

Oyunda kontrolümüze sürekli olarak koşan bir karakter veriliyor ve bu karakteri engellere takılmadan ilerletmeye çalışıyoruz. Fakat başarıyla aramızda duran başka şeyler de var. Gladyatörler, mızraklı askerler ve mumyalar bizi yolumuzdan alıkoyabilmek için var güçleriyle çabalıyorlar. Düşmanlarımızın üzerlerine zıplayarak onları yok edebiliyoruz fakat bunu yaparken zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Empire Run'da yapmamız gereken tek şey yukarıda bahsini ettiklerimiz değil. Bölümlere serpiştirilmiş olan altınları toplamamız da yerine getirmemiz gereken görevler arasında. Hem düşmanlarla uğraşıp hem de altınları toplamaya çalışmak zaman zaman zorlayıcı olabiliyor.

Kaliteli görseller ve canlı animasyonlara sahip olan Empire Run, her yaştan oyunseverin sıkılmadan oynayabileceği bir oyun ve en önemlisi de ücretsiz.