English Time 1.0.3 (ios)

English Time

English Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

English Time, İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenebilmenizi sağlayan basit ama bir o kadar da yararlı bir iOS uygulamasıdır.

English Time, mobil cihazları üzerinden İngilizce öğrenmek yada geliştirmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Rengarenk ve kullanımı kolay olan uygulama üzerinde karşılaştığınız İngilizce kelimelerin doğru karşılıklarını şıklar içerisinden seçmeniz gerekiyor. Bilmediğiniz kelimeler için ise ekranın altındaki ipucu, seyirci ve bil geç joker haklarını kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde karşılaşacağınız kelimeler kendi seviyenize göre olacaktır. 36 farklı seviyeye sahip olan uygulamada kelime zorlukları gittikçe artmaktadır. Kendi seviyenizi belirlemek için bile teste dahil olabilirsiniz.

Eğlenceli bir şekilde İngilizce kelimeler öğrenmenizi sğalayan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz. Doğru bildiğiniz sorular ve günlük girişler için altın kazanabiliyorsunuz. Dilerseniz mağazadan altında satın alarak daha fazla joker hakkından faydalanabilirsiniz.