Euronews 2.1 (ios)

Euronews

2.1
Euronews
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euronews iPhone ve iPad'inizde kullanabileceğiniz en kapsamlı ve sade haber okuma uygulaması.

Euronews, Türkiye ve Dünyada olan biteni iPhone ve iPad’inizden takip edebileceğiniz kapsamlı ve de en önemlisi reklamsız haber okuma uygulaması. Ayırca dil seçeneği sayesinde bulunduğunuz ülkenin haberlerine anında ulaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz sade bir haber uygulaması olan Euronews’da haberler Türkçe dahil 13 dilde sunuluyor ve herhangi bir yere tıklamadan doğrudan dilediğiniz haberi okuyabiliyor, beğendiklerinizi sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

CNN, BBC World, CNBC gibi dünyaca ünlü haber kanallarını bile geride bırakan Euronews’ın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulamada 7/24 dünya haberi dışında Euronews TV canlı yayın izleme seçeneği, videolu haberler, bilginizi test edebileceğiniz ufak soru bölümü, kullanıcıların görüşlerinin görülebildiği interaktif dünya haritası gibi diğer haber uygulamalarında olmayan içerikler yer alıyor ve bu içeriklere hızlı ve kolay gezinme seçenekleri sayesinde anında ulaşabiliyorsunuz.

Haberleri çevrimdışı (internet bağlantısına ihtiyaç duymadan) okuma, sosyal ağlarda paylaşma seçenekleri ile de dikkat çeken Euronews iPhone ve iPad uygulamasının en beğendiğim yanı haberleri reklamsız sunması oldu. Bildiğiniz üzere son zamanlarda tıklama içeren haberler çoğaldı ve haberdeki her alan reklamla dolup taşdığından haber okumaktan soğuduk. Ancak Euronews’ın mobil uygulamasında haber okuma ekranında sadece yazı ve paylaşım butonu bulunuyor.

Türkiye’deki reklam içerikli haber kanallarını takip etmekten sıkıldıysanız ve de hem Türkiye hem de yurt dışında olan biteni takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Euronews’ı iPhone ve iPad cihazınıza indirip içeriğine bir bakmanızı öneririm.

YORUMLAR