Faccinep Race of Clones

Faccinep Race of Clones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faccinep Race of Clones, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli ve ücretsiz bir yarış oyunu.

Faccinep Race of Clones, iOS işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda, soluk kesen yarışlara katılıyor ve rakiplerimizi geçerek bitiş çizgisine en önce varan yarışçı olmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman gerçekçilikten ziyade eğlence üzerine odaklanan bir tasarım diliyle karşılaşıyoruz. Çizgi film tadında hazırlanmış olan grafikler oyuna orijinal bir hava katmanın yanı sıra kalite algısını da bir basamak yukarı taşıyorlar. Özellikle çocuklara hitap eder bir çizgide ilerlese de oyun aslında her yaştan oyunseverin sıkılmadan oynayabileceği nitelikte.

Faccinep Race of Clones'ta birbirinden ilginç tasarımlı araçlarla yarışma şansına sahip oluyoruz. Katıldığımız yarışların hiçbir adil yanı yok. Birbirine roket fırlatıp yoldan çıkarmaya çalışanlar, arkadan ittirip denge bozmaya çalışanlar, dümdüz giderken önümüze kıranlar sık sık karşılaşacağımız görüntüler arasında. Elbette biz de rakiplerimizi yoldan çıkarmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bu tarz bir rahatlık, oyunun sıkıcı olmasını engelliyor ve daha uzun süreli bir eğlence sunuyor.

Oyunda yarış esnasında bize avantaj sağlayabilecek pek çok bonus ve güçlendirici bulunuyor. Bunlara ek olarak aracımızı farklı silahlarla güçlendirme şansına da sahibiz. Bunları kullanarak rakipleri saf dışı bırakmaya çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de çoklu oyuncu desteği sunması. WiFi üzerinden dört oyuncuya kadar aynı yarışa katılma şansına sahibiz. Arkadaş ortamlarında bu oyunun epey popüler olacağını düşünüyorum.

Eğer siz de yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve kaliteli bir oyun peşindeyseniz Faccinep Race of Clones'u mutlaka deneyin.

YORUMLAR