Faceless VPN Connection 2.0 (ios)

Faceless VPN Connection

2.0
Faceless VPN Connection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faceless VPN Connection, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanarak daha güvenli bir internet deneyimi yaşamasını sağlayan etkili ve yararlı bir uygulamadır.

İnternet üzerinde devlet tarafından uygulanan yasaklamalar pek çok ülkenin ortak sorunu. Devletin yasal ve politik nedenlerden ötürü girişini engellediği sitelere standart internet bağlantılarımız ile giriş yapamayız. Fakat bu sorunu aşmanın çeşitli yolları mevcut. Faceless VPN Connection uygulaması iOS kullanıcılarının bu sıkıntısı çözerek internet üzerinde istediği şekilde gezinti yapabilmesini sağlıyor.

iOS kullanıcıları Faceless VPN Connection uygulamasını ücretsiz olarak kullanarak, engellenmiş sitelere giriş yapabilirler. Daha önemlisi, bu uygulamayı kullanabilmek için bilgisayar profesörü yada aşırı bilgi birikimi olması gerekmiyor. Kullanımı kolay ve modern bir tasarım ile birlikte gelen uygulama rahatlıkla kullanarak engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Uygulama temel olarak, bütün trafiğinizi farklı ülkelerdeki özel sunuculara yönlendirerek, sanki oradaymışınız gibi internete giriş yapmanızı sağlar. Bu sayede herhangi zor veya karışık bir işlem ve ek program kullanmadan engellenen sitelere giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında, Faceless VPN Connection uygulaması kullandığınız IP adresini gizleyerek internet üzerindeki kimliğinizin ifşa olmasını engeller. Uygulamayı yeni kullanmaya başlayan kullanıcılara aylık 1 GB'lık ücretsiz internet servisi sunulmaktadır. Fakat ödeme yaparak uygulamayı pro versiyona yükseltebilir ve sınırsız bir şekilde güvenli internet erişimi sağlayabilirsiniz.