FaceMan

FaceMan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FaceMan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamada gerçek zamanlı görebileceğiniz efektlere yer verilmiştir.

FaceMan ücretsiz olarak sunulan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflara yaratıcı ve ilgi çekici efektler ekleyebilen bu uygulama sayesinde sosyal medya kanallarında paylaştığınız fotoğraflar daha fazla ilgi görecek.

Uygulamanın en ilgi çeken özelliği 36 adet gerçek zamanlı efekte sahip olması. Bu sayede fotoğrafın efekt eklendikten sonraki halini anlık olarak görebilirsiniz. Uygulamada basit ve sade bir arayüze yer verilmiş. Video desteği de sunan uygulamayı kullanarak çektiğiniz görüntüler dahili kütüphanede saklanıyor. Dilerseniz buradan cihazınızın varsayılan albümüne de aktarabilirsiniz.

Hızlı çalışan arayüz herhangi bir soruna yol açmıyor. Yine de biraz daha şık bir dizayna sahip olmasını tercih ederdim çünkü piyasada birçok güçlü alternatif mevcut ve FaceMan'in biraz daha özene ihtiyacı var. Uygulamada yer alan efektler renk oynamaları üzerine kurulmuş. Bunları birer filtre gibi düşünebilirsiniz. Öte yandan surat şeklini değiştiren özellikler de mevcut. Bunlar çektiğiniz portre fotoğrafları daha da ilgi çekici bir hale getirecektir.

YORUMLAR