Farm Up 1.25 (ios)

Farm Up

Farm Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Up, iPhone ve iPad'inizde hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çiftlik oyunlarından biri.

Farm Up, iPhone ve iPad’inizde çiftlik kurma ve yönetme oyunları gibi bol vakit isteyen eğlenceli oyunları oynamayı seviyorsanız indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım ve hem tablet hem de telefonda rahatlıkla oynanabiliyor.

Detaylı hazırlandığı ilk görüşte belli olan grafikler ve çiftlik hayatını yansıitan animasyonlarla süslü harika bir çiftlik kurma oyunu olan Farm Up’da krizin yaşandığı 1930’lu yıllara gidiyoruz. Bu dönemde geçimlerini tarım ve hayvancılıkla sağlayan ailelerden birinin ferdi olan Jennifer’a kriz dönemini atlamasında yardımcı oluyoruz.

1930’ların çiftlik hayatını karşımıza çıkaran oyunda çiftliğimizi yeniden canlandırmak adına yapabileceğimiz onlarca şey var. Besleyip büyüttüğümüz büyükbaş hayvanların etlerinden ve sütlerinden faydalanmak, sebze ve meyve ekip yetiştirmek, fabrikalar kurmak ekonomimizi canlandırma adına yapabildiklerimizden sadece birkaçı diyebilirim.

Çiftliğimizi dilediğimiz şekilde özelleştirmemize izin veren oyunun sosyal ağ entegrasyonu da oldukça başarılı olmuş. İnternete bağlandığımız vakit Facebook seçeneği karşımıza çıkıyor ve giriş yaparak arkadaşlarımızı oyuna davet edebiliyoruz ki tek başına oynamaktan oldukça zevkli.

Farmville başta olmak üzere hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen onlarca çiftlik kurma ve yönetme oyunu mevcut ve hepsi ücretsiz. Farm Up da çiftlik hayatını sevenler için yapılmış onlarca oyundan biri.

YORUMLAR