Fatal Fight 1.1.20 (ios)

Fatal Fight

Fatal Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatal Fight'ta köyünü ve ailesini yok eden düşmanlara karşı koymaya çalışan bir kung-fu ustasının kontrolünü üstleniyoruz.

Fatal Fight, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir dövüş oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda farklı klanların birbirleri ile olan kanlı rekabeti yüzünden çöküşe uğrayan Fang Krallığı'nın hikayesine konuk oluyoruz.

Oyunda uzun süren kanlı savaşlar esnasında ailesi ve köyü yıkılan kung-fu ustası olan Kai'nin intikamını almaya çabalıyoruz. Dağlarda yaptığı medtasyon sürecinden sonra köyüne döndüğünde ölümden ve acıdan başka bir şey bulamayan Kai, tanrılara intakımını alma yolunda ona yardım etmeleri için dua ediyor ve yola koyuluyor.

Fatal Fight'ta mücadelemiz beş farklı mekanda geçiyor. Bu mekanların hepsi özgün tasarımlara ve benzersiz atmosferlere sahip. Her mekanda 10 bölüm mevcut. Toplamda, zorluk seviyesi git gide artan 50 bölümde mücadele etmemiz gerekiyor.

Fatal Fight'ta iki farklı mod bulunuyor. Bunlardan biri multiplayer modu diğeri ise hayatta kalma modu. Multiplayer modda arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz. Hayatta kalma modunda ise sınırsızca gelen rakiplere mümkün olduğunca karşı koymamız öngörülüyor.

Kaliteli bir fizik motoruna ve üst düzey görsellere sahip olan Fata Fight, dövüş oyunu deneyimini akıcı bir hikaye eşliğinde yaşamak isteyenlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR