FatSecret Kalori Sayacı 5.2.1 (ios)

FatSecret Kalori Sayacı

FatSecret Kalori Sayacı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  377

 • Üretici

  FatSecret

FatSecret Kalori Sayacı ile satın aldığınız ürünlerin, tercih ettiğiniz menülerin besin değerlerini öğrenebilirsiniz.

FatSecret Kalori Sayacı, beslenme verilerinizi kaydederek hedef kilonuza ulaşmanıza yardımcı olan tamamen ücretsiz ve reklamsız kullanabileceğiniz bir sağlık uygulaması. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, kilo almakta zorlanıyorsanız veya ideal kilonuzu nasıl koruyacağınızı düşünüyorsanız, öğün listesi hazırlayabileceğiniz, yaktığınız ve aldığınız kalori miktarını takip edebileceğiniz bu uygulamayı kaçırmayın.

FatSecret, kilosuyla problemi olan, formunu korumak isteyen herkesin başvurabileceği harika bir uygulama. Dışarıda veya evde tercih ettiğiniz menüler ne kadar sağlıklı? Tamamen Türkçe hazırlanmış olan bu uygulama ile bunu öğrenmek sadece saniyelerinizi alacak. Restoranda yediğiniz yemeklerin, süpermarkette satılan ürünlerin veya popüler markaların ürünlerinin sağlığınızı olumlu mu olumsuz mu etkilediğini öğrenebilirsiniz. Barkod okuma özelliği sayesinde listeye bakmadan sadece barkod numarasını telefonunuzun kamerasına tutarak elinizdeki yiyeceğin besin değerini öğrenebilirsiniz.

FatSecret, sadece ürünlerin besin değerlerini öğrenmenizi sağlamıyor. Kilo, boy, aktivite bilgilerinizi girerek profilinizi oluşturuyor ve o gün yedikleriniz ve yaptığınız egzersizler sonucunda kaç kalori yaktığınızı, hedef kilonuza ulaşmanıza ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz. Bunu gün gün takip edebiliyorsunuz.

FatSecret Özellikleri:

 • Favori yemeklerinizin, markaların, mekanların kalori ve besin bilgilerine ulaşın.
 • Ürünün barkod numarasını okutarak veya elle girerek hızlıca besin bilgilerini öğrenin.
 • Yemek günlüğü ile yediklerinizi takip edin ve planlayın.
 • Diyet takviminizden tüketilen ve yakılmış kalorileri görün.
 • Kilonuzu grafik üzerinden takip edin.

YORUMLAR