Feed My Alien

Feed My Alien
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feed My Alien, alıştığımız eşleştirme oyunu dinamiklerini farklı ve özgün bir tema eşliğinde sunuyor.

Feed My Alien, rekabetin kızıştığı eşleştirme oyunları kategorisine farklı bir soluk getiriyor. İlginç temasıyla beğenimizi kazanan bu oyundaki temel amacımız dünyaya sert bir iniş yapan uzaylıya yardım etmek.

İniş sırasında mekiği parçalanan fakat şans eseri Alice isminde iyi niyetli bir çocukla karşılaşan uzaylı arkadaşımızın karnı epey aç. Onu doyurmak içinse yiyecek temalı objeleri eşleştirmemiz gerekiyor.

Eşleştirme işlemini yapabilmek için parmağımızı objelerin üzerinde sürüklememiz yeterli oluyor. En azından üç tanesi yan yana gelince puanları topluyoruz. Elbette alt limitimiz üç. Yani daha fazlasını da bir araya getirebilirseniz ekstra puan alabilirsiniz.

Feed My Alien'da toplam 120 farklı bölüm yer alıyor. Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz.

Oyunun en çok hoşumuza giden noktaları arasında canlı grafikler, akıcı animasyonlar ve bu kaliteli görselliğe eşlik eden üst düzey ses efektleri yer alıyor. Eğer yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Feed My Alien beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR