Fellow: Eternal Clash 1.7.3 (ios)

Fellow: Eternal Clash

Fellow: Eternal Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eş zamanlı savaşlara katılacağız.

NJ Interactive Inc tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Fellow: Eternal Clash mobil rol oyunları arasında yer alıyor.

Görsel efektler ile oyunculara fantastik bir yapı sunan Fellow: Eternal Clash, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getiriyor. Fantazi dünyanın yer aldığı yapımda oyuncular benzersiz yaratıklar ile de karşı karşıya gelecekler. Oyuncular hen görevleri başarmaya çalışacak hem de diğer oyuncuları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. 8 farklı oyuncu eşliğinde zindan savaşlarına katılabileceki çeşitli yetenekler ile karakterimizi geliştirebileceğiz.

Oyunclar 12 farklı yeteneğe sahip olarak seviyelerini yükseltebilecekler. Stratejik ve taktiksel adımlar ile oyuncular gerçek zamanlı savaşarda boy gösterebilecekler. 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapım, Google Play’de 4.2 gibi bir inceleme skor puanını da elinde bulunduruyor. 

Aksiyon dolu oynanış atmosferi ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım ücretsiz olarak iki farklı mobil platformda oynanmaya devam ediyor. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak mobil yapımı indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR