Flitto 4.2.0 (ios)

Flitto

Flitto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flitto, farklı dillerdeki çeviri ihtiyaçlarınızı hem çok hızlı hem de son derece düzgün bir şekilde yaptırabileceğiniz bir sosyal çeviri uygulaması.

Flitto, milyonlarca kişinin bir araya gelerek birbirlerinin çeviri ihtiyaçlarını yanıtladığı yararlı, eğlenceli ve güzel bir platform. Android ile birlikte iOS uygulaması da bulunan Flitto, kullanıcıların birbirleri için çeviriler yaptığı bir uygulama. Türkçe'nin de desteklendiği uygulama içerisinde toplam 18 farklı dile çeviri yaptırabilmeniz mümkün.

Çeviri talep ederken yazı, fotoğraf ya da sesli mesaj kullanabiliyorsunuz. Çeviri talebini yaptıktan sonra oldukça hızlı sürede geri dönüşler oluyor ve bu çevirilerin bazıları ücretsizken bazıları da çok düşük maliyetler karşılığında yapılıyor. Çeviri yaptırmak dışında siz de diğer kullanıcıların çevirilerini yaparak puan kazanabiliyorsunuz. Bu kazandığınız puanlar ile çeviri satın alabileceğini gibi aynı zamanda kuruluşlara bağış yaparak hayır işlemiş de oluyorsunuz.

Oldukça kalabalık ve yararlı olan bu platformda çeviriler için bir profile ihtiyacınız var. Uygulamayı indirip iPhone ve iPad'lerinize kurduktan sonra kayıt olarak siz de çeviri talep etmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR