Fluff Friends Rescue 3.1.2 (ios)

Fluff Friends Rescue

Fluff Friends Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fluff Friends Rescue ücretsiz olarak sunulan ve çocuklara hayvan sevgisi aşılayan eğlenceli bir oyundur.

Fluff Friends Rescue özellikle çocuklar için geliştirilmiş bir oyundur. Sevimli hayvanlarla doldurulan oyunda evcil hayvanların bakımını üstleniyoruz ve onların her türlü hastalığına çare bulmaya çalışıyoruz. Elbette görevimiz sadece bunula sınırlı değil. Onları beslemeli, temizlemeli ve sevmeliyiz.

Çocuklara hayvan sevgisini aşılama konusunda büyük bir öneme sahip olduğunu düşündüğüm bu oyunda kendi hayvan parkımızı bile kurabiliyoruz. Oyunda üç farklı mini oyun da bizlere sunulanlar arasında. Ana oyuna paralel olarak ilerleyen bu mini oyunlar gerçekten keyfi artıran faktörlerden birkaçı. Buna ek olarak kendi parkımızı dilediğimiz gibi dekore edip istediğimiz ismi koyabiliyor oluşumuz da dikkat çeken bir diğer nokta.

Sevimli grafiklere eşlik eden çocuksu ses efektleri Fluff Friends Rescue'nun çocuklar için tasarlandığını bir kez daha hatırlatıyor. Elbette bu negatif bir ayrıntı değil. Evcil hayvanları seven herkes bu oyunu tereddüt etmeden deneyebilir. Ama özellikle çocuklara hayvan sevgisi aşılama konusunda büyük yardımda bulunacağını düşünüyorum.

YORUMLAR