Food Street 0.6.7 (ios)

Food Street

Food Street
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Food Street, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir restoran işletme oyunu.

Food Street, yemek yapma ve restoran işletme oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin keyifle oynayabilecekleri bir oyun.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kapsamlı bir içeriğe sahip olan Food Street'te kendi restoranımızı kuruyor ve müşterilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Oyunda yapmamız gereken birçok görev var. Örneğin sadece restoranımızı kurmakla kalmıyor aynı zamanda farklı dekoratif öğelerle onu görsel olarak dikkat çekici bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu aşamadan sonra ise restoranımıza gelen müşterilere, siparişleri doğrultusunda hizmet ederek en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Oyundaki kontroller tamamen dokunmatik ekranlara göre optimize edilmiş. Dolayısıyla hiçbir sıkıntı yaşamadan istediğimiz şeyi uygulayabiliyoruz.

Mutfağımız malzeme olarak epey zengin. Bu yüzden yapacağımız yemeğin içerisinde ne katmamız gerekiyorsa bunu ölçülü bir şekilde gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Kaliteli grafikleri, akıcı animasyonları ve zengin oyun içeriği ile Food Street, yemek yapma oyunlarına ilgi duyuyorsanız keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR