Football Manager 2016

Football Manager 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,105

  • Üretici

    SEGA

Football Manager 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğinizbir menajerlik oyunudur

SEGA tarafından geliştirilen popüler menajerlik oyunu serisi, Football Manager 2016 ile birlikte mobil cihazlarımıza taşındı.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2016 ile kendi yöneticilik kariyerinize başlayabilir ve dünya çapında sözü geçen bir futbol takımı olabilmek için ter dökebilirsiniz. Football Manager 2016, geliştirilmiş oyun mekaniklerinin yanısıra mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir yapıyı da beraberinde getiriyor. Football Manager 2016 mantık olarak kolayca oynayabilmeniz üzerine kurulu, bu sayede oyunu yolculuklarınızda vakit öldürmek için rahatça oynayabiliyorsunuz.

Football Manager 2016'da oyuncular takımlarının maç öncesi ve maç günü bütün teknik ihtiyaçlarından sorumlular. Takımınızın oyun taktiklerini belirlemenin yanısıra takımınızı maçlara hazırlamanız da gerekiyor. Antrönerleri seçerek oyuncularınızı formda tutuyorsunuz ve maçlara zinde çıkmalarını sağlıyorsunuz. Kendi yıldızlarınızı yetiştirebiliyor, bu yıldızları başka takımlara kiralayarak gelir elde edebiliyor ve bu sayede yeni yıldızları takıma kazandırabiliyorsunuz.

Football Manager 2016'nın Türkçe desteğine sahip olmaması oyunun eksi puanı.

YORUMLAR