Football Manager Underworld 2019 4.4.2 (ios)

Football Manager Underworld 2019

Football Manager Underworld 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yeraltı dünyasına ineceğiz.

Football Manager Underworld 2019 ile bizleri yeraltı imparatorluğu bekliyor olacak. Mobil spor oyunları arasında yer alan Football Manager Underworld 2019 ücretsiz olarak yayınlandı. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı mobil yapımda oyuncular takımlarını yönetmeye çalışacak ve dev bir imparatorluk haline getirmeye çalışacaklar. Farklı lig ve turnuvalara sahip olan oyunda yıldız oyuncuları transfer edebilecek ve gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceğiz.

Seviye aylayarak takımımızı geliştireceğimiz yapımda oyuncular kendilerine verilen bir şehirde stadyumlarını inşa ederek oyuna giriş yapacaklar. Oyuncular takımlarını geliştirerek maçlara daha güçlü bir şekilde çıkmaya çalışacaklar. Çarpıcı grafiklere sahip olan yapımda oyuncu alıp satabileceğiz.

Ses efektleri ile de desteklenen yapımda gerçek oyuncular ile maçlara ve turnuvalara katılarak şampiyon olmaya çalışacağız. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan mobil yapım ücretsiz olması nedeniyle de her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor. Stanga Games imzası ile geliştirilen yapım tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR