Fr Legends 0.1.3 (ios)

Fr Legends

Fr Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkonik yarışlar bizleri bekliyor.

Feng Li’nin geliştirip yayınladığı Fr Legends ücretsiz bir yarış oyunudur.

Yarış severler tarafından ilgiyle oynanan yapım ücretsiz fiyat etiketi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. İkonik yapısı, basit arayüzleri ve fantastik içerikleri ile oyunculara kendi araçlarını modifiye etme fırsatı veren yapım oldukça eğlencelidir. Oyun içerisinde farklı çok sayıda araç yer alıyor. Oyuncular kendi zevklerini yansıtan araçları seçebilir, modifiye edebilir ve eğlenceli yarışlara katılabilirler.

Google Play’de oldukça başarılı bir süreç geçiren mobil yarış oyunu dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Gerçeklikten uzak olan mobil yapımda oyuncular araçlarının diledikleri yerinde değişiklikler yapabilecek ve yarışlara dahil olabilecekler. 100 binden fazla oyuncu tarafından indirilen yapım, Google Play üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Oyuncular tarafından incelenen ve puanlanan yapım şuanda 4.7 gibi yüksek bir skoru da elinde bulunduruyor. Dileyen oyuncular Fr Legends’i ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oyunun tadını çıkarabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR