Freak Circus Racing

Freak Circus Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freak Circus Racing, herkesin büyük beğeniyle oynayabileceği, ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bir yarış oyunu.

Freak Circus Racing, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve ilginç bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda rakiplerimizi geride bırakıp yarışı en önce bitiren isim olmaya çabalıyoruz.

Frea Circus Racing her ne kadar yarış oyunu olsa da dikka çekici oranda beceri oyunu öğeleri içeriyor. Yarıştığımız parkurlarda karşımıza tepeler ve çukurlar çıkıyor. Ekranın üzerinde bulunan gaz ve fren pedalını kullanarak aracımızı bu engebeler üzerinde dengede tutmamız gerekiyor.

Her bölümde karşımıza farklı bir tasarım çıktığı için oynayış stilimizi sürekli olarak değiştirmemiz gerekiyor. Aslına bakacak olursanız bu detay oyunun kısa sürede tekdüze hale gelmesine engel oluyor.

Oyunda karşılaştığımız puanları kullanarak aracımızı upgrade edebiliyoruz. Bu sayede performansımızı artırarak yarışlarda rakiplerimizi daha kolay geride bırakıyoruz.

Eğlenceli grafiklere ve akıcı bir oyun yapısına sahip olan Freak Circus Racing, ücretsiz bir yarış oyunu arayanların gözardı etmemesi gereken bir seçenek.