Free 2 Die

Free 2 Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free 2 Die aksiyonun bir an bile duraklamadığı bir oyun. Kaliteli grafiklere, onlarca silaha ve karaktere sahip olan oyun tamamen ücretsiz.

Free 2 Die yüksek dozda aksiyon içeren ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir iOS oyunu. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Free 2 Die da ister tekli oyuncu modunda ister çoklu oyuncu modunda mücadele edebilirsiniz.

Bana kalırsa oyunun zevki çoklu oyuncu modunda çıkıyor. Rakiplere karşı mücadele vermek gerçekten çok keyifli ve aksiyon oranını daha da yükseltiyor. Onlarca açılabilir içeriğe sahip olan Free 2 Die'da silahtan bol başka bir şey yok. Her yer silah her yer aksiyon! Uziler, tabancalar, tüfekler, nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve dahası sizleri bekliyor.

60 adet tekli oyuncu bölümü rakiplere karşı oynamak istemediğiniz zamanlarda da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunun en dikkat çeken yanlarından birisi de farklı karakterler sunması. Bu karakterlerin hepsi farklı özelliklere sahip. Oynayış stilinize en uygun karakteri seçip düşmanlarla mücadeleye başlayabilirsiniz.

Aksiyon dozu yüksek, kaliteli grafiklere sahip olan ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız Free 2 Die'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR