Frontline Commando: WW2 1.0.1 (ios)

Frontline Commando: WW2

Frontline Commando: WW2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frontline Commando: WW2 içerisinde bolca aksiyon içeren bir savaş oyunudur

Frontline Commando: WW2 bizleri 2. Dünya Savaşı'na konuk eden TPS türünde bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Frontline Commando: WW2'de Müttefikler'in Nazi ordurlarına karşı yürüttüğü savaşta kilit bir role sahip olan üstün yetenekli bir askeri kontrol ediyoruz. Nazi güçlerini zayıflatmak için farklı görevleri tamamlamamız gerekiyor; bu görevlerde Nazi subaylarını avlayabiliyoruz veya Naziler'in cephanelerini yok etmek gibi görevler yürütebiliyoruz. Mücadelemiz boyunca Belçika, İtalya ve Almanya toprakları gibi farklı mekanlarda savaşırken bizi adrenalin dolu anlar bekliyor.

Frontline Commando: WW2'de karşımıza standart piyadelerin yanında tanklar, zırhlı araçlar ve keskin nişancılar gibi farklı düşmanlar da çıkabilmekte. Bu düşmanları yok edebilmek için uygun silahları kullanmamız gerekiyor. Standart piyade tüfeklerinin yanısıra alev silahları, keskin nişancı tüfekleri ve roket atarlar kullanabileceğimiz silahlar arasında.

Frontline Commando: WW2 görsel olarak oldukça tatmin edici bir oyun. Çevresel grafikler, karakter ve araç modellemeleri ile patlama efektleri göze hoşi görünüyor. Uçuk uygulama içi satın alım fiyatları ise oyunun eksi yönü.

ARTILAR

Güzel grafikler

EKSİLER

Yüksek uygulama içi satın alma fiyatları