Galaxy Dash

Galaxy Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay oyunu

Galaxy Dash ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur. Koşu oyunları altyapısını taşıyan Galaxy Dash’te uzayın göz alıcı derinliğinde yol alıyoruz ve karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çabalıyoruz.

Oyunda üç şeritli bir rotada ilerliyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek bu şeritler arasında geçiş yapabiliyoruz. İlk başlarda epey kolay ilerleyen oyun zamanla zorlaşıyor ve karşımıza çıkan düşman sayısı dramatik olarak artıyor. Neyse ki aracımızın ateş etme özelliği var. Çıkan asteroidleri lazer silahımızla patlatabiliyoruz.

Gelişmiş grafiklere ve sorunsuz çalışan bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda çeşitli görevlere katılıyoruz. Bu yönüyle oyun benzersiz bir deneyim sunuyor çünkü bölümlerin her biri farklı bir tasarıma sahip. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de oyunculara arkadaşlarıyla rekabet edebilme şansı sunması. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızla yarışabilir ve kimin daha yüksek puan alacağı konusunda tatlı bir rekabet yaşayabilirsiniz.

Eğer siz de sonsuz koşu oyunlarından keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Galaxy Dash’i mutlaka deneyin.

YORUMLAR