Gazete Keyfi

Gazete Keyfi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    174

  • ÜRETİCİ

    Gazetekeyfi.com

Gazete Keyfi, Türkiye'nin en çok takip edilen gazete sitesinin resmi uygulamasıdır.

Gazete Keyfi, Türkiye ve dünya gündemini sıcağı sıcağına takip edebileceğiniz tamamen Türkçe bir gazete uygulamasıdır. Spor, politika, ekonomi, magazin, sağlık, teknoloji, eğitim, yaşam, kültür ve sanat alanında dünya genelinde yaşanan gelişmeleri iPhone ve iPad’inize anlık olarak ulaştıran uygulama akıcı ve basit kullanım sunan kullanıcı dostu arayüz ile gelmektedir.

İnternetin en çok takip edilen haber siteleri arasında olan Gazetekeyfi.com’un mobil platformlar için hazırladığı resmi uygulama ile dünyanın neresinde olursanız olun en taze haberlere anında erişebilirsiniz. Gazeteleri bulunduğunuz ülkeye listeleyebilen uygulamada spordan magazine, gündemden son dakikaya farklı kategorilerde onlarca yerel gazetenin hazırladığı haberleri okuyabilir, eksik gördüğünüz gazeteyi site önerme bölümünden bildirebilir, favori gazetenizin uygulama içerisinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Gazete Keyfi sitesinde en çok ilgi gören bağlantıları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Gazete Keyfi, Türkiye ve dünyadaki son dakika gelişmelerini, spor, magazin, gündem gibi ilginizi çekecek tüm sıcak haberleri takip edebileceğiniz eşsiz bir uygulama.

YORUMLAR