GifLab 1.0.1 (ios)

GifLab

GifLab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GifLab uygulaması sayesinde çekmiş olduğumuz videolardan komik ve eğlenceli GIF'ler oluşturabiliyoruz.

GifLab, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir GIF oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz videoları GIF haline getirebiliyoruz.

Uygulamanın kapsamı epey geniş tutulmuş. Videoları sadece GIF'lere dönüştürmekle kalmıyor aynı zamanda kullanıcılara çeşitli ayarlar yapabilme şansı da veriyor. GifLab'ta sunulan filtrelerden ve metin ekleme seçeneklerinden faydalanarak GIF'lerimize farklı dokunuşlar yaparak onları çok daha ilgi çekici bir hale getirebiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı çok basit birkaç adım üzerine kurulu. Fazla teknik bilgiye ihtiyacımız olmadan sadece videoyu seçip çeşitli ayarları yaparak GIF'leri hazırlayabiliyoruz. Uygulamanın arayüzü de epey şık ve kolay anlaşılır.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz gibi GifLab da sosyal medya entegrasyonu sunuyor. Uygulama üzerinde oluşturduğumuz GIF dosyalarını Facebook, Instagram, Twitter gibi popüler sosyal medya kanalları üzerine paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR