God Strike 2

God Strike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Magic Cube Games

Bulutların üstünden dünyaya kötülük eden insanları elektriş şokuna sokan tanrı rolünü bir de arcade bir oyunda deneyin. God Strike 2, bir önceki oyundan kat kat daha eğlenceli.

iOS oyuncuları arasında bir efsane haline gelen Cube Games en sevilen oyunlarından birinin devamı niteliğinde olan God Strike 2, son derece gösterişli arcade grafikleriyle dikkat çekiyor. Oyunda yapmanız gereken şey şimşekler yağdıran bir tanrı olarak dünya üzerinde suç işleyen kötü insanları etkisiz hale sokmak. Neden mi? Çünkü oynayın ve ne kadar eğlenceli olduğunu görün. İlk oyun ile kıyaslandığında muazzam bir değişikliğin meydana geldiğini gördük. Geçtiğimiz oyuna olan ilgiden ötürü God Stirke 2 bu kez Android kullanıcıları için de var.

Kalite akan grafikler, geliştirilmiş oyun dinamikleri ve seçilebilir oyun karakterleriyle God Strike 2 oynarken bir devam oyunundan çok daha fazlasına sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz. Oyunu oynarken size verilen sayılı saldırı imkanları nedeniyle hesaplı davranmanız gerekiyor. Dolayısıyla aceleyle yıldırımları abanacağınıza etrafın kalabalık olduğu anları beklemenizde fayda var. Hem 140 bölümlük büyük bir oyun alanınız var, hem de sonradan açılabilir bir sonsuz mod. Sonsuz modda amacınız ardı arkası kesilmeyen haydutlara elektrik vermek ancak onlar da bankaları soyup kendi altın şehirlerini kurmak istiyorlar. Arka arkaya öldürdüğünüz rakiplerden gelen combo puanları katlanarak sizin hanenize başarı olarak geri döndüğü için gözünüze kestirdiğiniz anlarda ardı arkası kesilmeyen hızlı saldırılar yapmakta fayda var.

Enerjik olduğu kadar çerezlik bir oyun arıyorsanız God Strike 2 arcade unsurları ve fizik tabanlı oyun dinamikleri bir araya getirebilen iyi bir oyun. Denemeden etmeyin, oyun gerçekten eğlenceli.

YORUMLAR