Gordon Ramsay DASH 1.0 (ios)

Gordon Ramsay DASH

1.0
Gordon Ramsay DASH
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gordon Ramsay DASH, İngiliz şef Gordon Ramsay'in resmi mobil oyunu.

Gordon Ramsay DASH, dünyanın en ünlü şefleri arasında gösterilen Gordon Ramsay’in iOS platformuna ücretsiz çıkan resmi mobil oyunu. Ünlüleri mobil platforma taşıyan Glu Games tarafından geliştirilen oyun tahmin edeceğiniz üzere zaman yönetimi oyunu ve restoranımıza gelen müşterileri karşılayarak günlerimizi geçiriyoruz.

İngiliz şef Gordon Ramsay’in direktifleri doğrultusunda hareket ettiğimiz oyunda amacımız en az onun kadar bilinen bir şef olmak. Oyuna ilk başladığımızda burger siparişi alıyoruz ve fazla müşteri gelmediğinden günü rahat ve hedefimize ulaşmış şekilde tamamlayabiliyoruz. Günler geçtikçe Gordon Ramsay’in hazırlamamızı istediği menüler daha zor hazırlanabilir menülere dönüşüyor, daha az zamanda daha fazla sipariş yetiştirmemiz gerekiyor.

En iyi şef olmak için uğraş verdiğimiz oyunda mutfakta toplam iki kişiyi kontrolümüzde. Bir kişi yemekleri hazırlarken diğer kişi servis işiyle ilgileniyor. Günü mükemmel şekilde kapatmayı başarırsak Gordon Ramsay ve diğer ünlü şefleri karşımıza alıyoruz.

YORUMLAR