GoSexy 1.2 (ios)

GoSexy

1.2
GoSexy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanıcılara fotoğrafları üzerinde tam kontrol veren GoSexy ile istenmeyen görüntülerden çabucak kurtulabilirsiniz.

GoSexy ücretsiz oluşuyla dikkat çeken ve kullanıcılara çektikleri fotoğraflardaki kişilerin daha ince bir görünüme kavuşmasını sağlayan fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraf çekmek herkesin vazgeçilmez uğraşlarından biri oldu. Bir de son zamanlarda ortaya çıkan selfie çılgınlığını da göz önüne alırsak fotoğraf düzenleme uygulamaları da bu popülerlikten nasibini alıyor.

Son günlerin en popüler uygulamalarından olan GoSexy, diğer birçok fotoğraf düzenleme uygulamasının tersine filtreler ve efektler getirmiyor. Bunun yerine kullanıcılara fotoğraftaki kişileri zayıflatma ve daha ince gösterme seçeneği sunuyor. Uygulama ayrıca dudaklar üzerinde de oynama yapma şansını sunuyor. Birkaç basit adımı takip ederek dudaklarınızı daha dolgun ve daha parlak yapabiliyoruz.

Uygulamayı kullanarak etkileyici hatlar oluşturabilir, istenmeyen kiloları tek dokunuşla yok edebilir ve daha formda bir görünüme kavuşabilirsiniz. Komplike gibi görünse de uygulamayı kullanmak son derece basit. Sadece fotoğrafı çekin ve gerekli düzenlemeleri yapın. GoSexy'yi kullanabilmek için hiçbir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmiyor.

YORUMLAR