Guncat

Guncat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guncat, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Guncat, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu. Büyük küçük demeden her kesimden oyunseverin büyük beğeniyle oynayacağına inandığımız bu oyunda kuşlarla arası pek iyi olmayan bir kediye yardım ediyoruz.

Pek de masumane tavırlar içerisinde olmayan kedi, silah olarak kullanabileceği her şeyi yanına alıyor ve amansız bir mücadeleye başlıyor. Gökyüzünde süzülen kuşlara nişan alıp vuruyoruz. Elbette görüntüler bir miktar vahşi fakat çizgi filmden fırlamış gibi göründükleri için psikolojik olarak herhangi bir etkiye yol açmıyorlar.

Oyunda kullanabilecğeimiz 8 farklı silah mevcut. Bu silahların her biri kendilerine has özelliklere ve yıkım güçlerine sahipler. Buna ek olarak kontrolümüzdeki kediyi de dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz.

Ateş edebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Bu aşamada en fazla dikkat etmemiz gereken şey nişan alırken hassas olmak. Aksi halde atışlarımız boşa gidebilir. Yeterince iyi olduğumuza inanıyorsak arkadaşlarımızla yüksek skor yarışına girebiliyoruz. Bu epey eğlenceli bir oyun deneyimi haline geliyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Guncat, aksiyon odaklı oyunlardan hoşlananların mutlaka göz atması gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR