GunFinger 1.2.0 (ios)

GunFinger

GunFinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GUNFINGER oldukça eğlenceli bir nişan alma ve zombi avlama oyunudur

GUNFINGER eğer zombi avlama oyunlarını seviyorsanız ve nişan alma yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir aksiyon oyunu olan GUNFINGER'da kahramanımızın bakış açısından üzerimize akın akın gelen zombilere karşı mücadele veriyoruz ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu iş için kullanabileceğimiz silahlar için bize birçok farklı seçenek sunulmakta. Pompalı tüfeklerden keskin nişancı tüfeklerine kadar uzanan farklı silahları kullanarak zombilerin elinden sivilleri kurtarma görevleri gibi farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Kullandığımız silahları oyunda ilerledikçe geliştirebilmemize de imkan tanınıyor.

GUNFINGER kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda ateş etmek için tek yapmanız gerek ekranda ateş etmek istediğiniz noktaya dokunmak. Şarjörünüzü doldurmak ve el bombası gibi ekipmanları kullanmak için ise parmağınızı ekrandaki belli yerlerde sürüklemeniz gerekmekte. GUNFINGER oldukça kaliteli grafiklere sahip. Zombilere final vuruşlarını yaptığınızda ise araya özel animasyonlar giriyor.

GUNFINGER genel olarak eğlenceli ve kaliteli bir yapım. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız GUNFINGER hoşunuza gidecektir.