HangoverApp

HangoverApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HangoverApp özel fotoğraf albümleri yaratmanızı mümkün kılan bir mobil uygulamadır

HangoverApp kendinize ve arkadaşlarınıza özel fotoğraf ve video albümleri oluşturmanızı mümkün kılan oldukça ilginç bir video paylaşma ve fotoğraf paylaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan HangoverApp sadece arkadaşlar arasında özel fotoğraf ve video albümleri oluşturmak amacıyla tasarlanmış bir uygulama. Kimi zaman arkadaşlarımızla dışarı çıkarak çılgın bir gece yaşayabiliyoruz. Bu çılgın gecelerde çekildiğiniz fotoğraflar ve videoları bir sonraki gün izlediğinizde ise elinizdeki telefonu yakmak isteyebiliyorsunuz. HangoverApp ile bu problemler ortadan kaldırıyor.

HangoverApp temel olarak sadece seçeceğiniz arkadaşlardan oluşan arkadaş çevrenizin görebileceği fotoğraf albümleri yaratmanızı mümkün kılıyor. Bu fotoğraflar ve kısa videoları arkadaşlarınız sizden uzaklaştığında yok oluyor, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde ise tekrar ortaya çıkıyor. Üstelik uygulama bu iş için internet bağlantısına ihtiyaç duymamakta. Fotoğraf albümlerinin görünebilir olması için arkadaşlarınızın yanınıza gelmesi yeterli.