Haywire Hospital 1.0.4 (ios)

Haywire Hospital

Haywire Hospital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haywire Hospital mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hastane oyunudur

Haywire Hospital eğer kendi hastanenizin başına geçmek ve hastaları iyileştirmek için mücadele etmek isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir hastane oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hastane yönetim oyunu olan Haywire Hospital'da baş rolünü kedilerin üstlendiği bir hastane macerası bizi bekliyor. Biz oyunda yoğun olarak çalışan bir hastanenin yönetimine yeni atanan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bize düşen görev ise hastanemizin her hastayla yeteri kadar ilgilenebilmesini sağlamak ve hasta memnuniyetini üst seviyede tutmak. Fakat bu iş sandığımız kadar kolay olmuyor.

Haywire Hospital'da hastanemizin her türlü hastalığa cevap verebilmesi ve hastaları iyileştirebilmesi için alanında uzman doktorları hastanemizin kadrosuna dahil etmemiz gerekiyor. Oyun boyunca birçok acil durum karşımıza çıkmakta; bu acil durumlara nasıl karşılık verdiğimiz ise oyundaki başarımızı etkilemekte. Oyun boyunca farklı hastalık türlerini de keşfedeceğiz. Bu hastalıklarla baş etmek için ise arşivleri kurcalamamız, bolca araştırma yapmamız ve tıp bilgimizi geliştirmemiz gerekiyor.

YORUMLAR