Heads Up! 2.3.8 (ios)

Heads Up!

Heads Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heads Up!, arkadaşlarınızla birlikte bolca eğlenmenize yardımcı olan bir kelime tahmin etme oyunudur

Heads Up! Amerika'nın ünlü televizyon yıldızlarından olan Ellen DeGeneres'in şov programında oynanan aynı adlı oyunu mobil cihazlarınıza taşıyan bir uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Heads Up!'ta oyuncular takımlar halinde yarışmaktalar. Oyunda tek taraf üzerinde bir kelime yazılı kartı başının üzerinde tutarken diğer taraf o kelimeyi kartı tutan oyuncuya anlatmaya çalışıyor. Tabu benzeri bir yapıya sahip olan oyunda kelimeyi söylemeden karşımızdaki oyuncuya kelimeyi anlatıyoruz. Anlatım yaparken şarkı söyleyebilir, taklit yapabilir veya farklı şekillerde kelimeyi anlatabilirsiniz. Belirlenen süre içerisinde en çok kelimeyi bilen taraf oyunu kazanmakta.

Heads Up!'ta farklı kategoriler altında yüzlerce kelime yer alıyor. Oyuncular bir kelimeyi bildikten sonra veya bilemeyecekleri kelimelerle karşılaştıklarında iPhone veya iPad'lerini sallayarak bir sonraki kelimeye geçebilmekteler. Uygulamanın güzel yönü siz oyunu oynarken videolarınızı kaydedebilmesi ve sonradan bu videoları Facebook üzerinde paylaşabilmenize imkan vermesi.

YORUMLAR