Heroes of Atlan 1.1.6 (ios)

Heroes of Atlan

Heroes of Atlan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunudur.

Klasik bir rol yapma oyunu olan Heroes of Atlan, bir milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş. Siz de eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız, iPhone ve iPad'inize indirip deneyebilirsiniz.

Oyunda hikaye Atlan krallığı denen bir yerde geçiyor. Eskiden huzur, sakinlik ve barışın hakim olduğu topraklara şeytan Beelzebub yıkım ve tehlike getiriyor. Tabi ki krallığın tek umudu sizsiniz ve krallığı kurtarmanız bekleniyor.

Oyunda her birinin özellikleri farklı olmak üzere okçu, suikastçi, büyücü gibi çeşitli sınıflar var ve istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca karakterinizi, kıyafet, ekipman ve silahlarla özelleştirebiliyor, size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Bir rol yapma oyununda bulunması gereken herşeyi içeren oyun tamamen ücretsiz. İster kendi kahramanlarınızdan bir ekip kurun, isterseniz de oyunda var olan birliklere katılın. Ayrıca kendi özel uçağınızı yapabiliyor, evcil hayvanınızı seçebiliyorsunuz.

Yine oyundaki haftalık turnuvalara katılabilir, Facebook sayfasını takip ederek diğer oyuncuların deneyim ve bilgilerinden faydalanabilirsiniz.