HOME: Boov Pop!

HOME: Boov Pop!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HOME: Boov Pop! tamamen ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

HOME: Boov Pop! iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu ve her yaştan oyunsevere hitap ettiğini de belirtelim.

Oyunda bugüne kadar benzerine çok az karşılaştığımız türden bir fizik motoru sunuluyor. Nesnelerin birbirleriyle olan etkileşimleri gerçekten çok iyi bir şekilde hayata geçirilmiş. Grafik kalitesi üst seviyelerde olan oyunun en az oynanışı da görselleri kadar iyi. Görsellere eşlik eden ses efektleri de oyunun kalite algısını bir basamak yukarı taşıyan detaylar arasında.

Oyundaki amacımız renkli objeleri yan yana getirerek yok olmalarını sağlamak. Elbette bunu yapmak pek kolay olmuyor çünkü ne zaman eşleştirme yapmaya kalksak araya genellikle farklı renkli bir obje giriyor. Mücadelemiz sırasında karşımıza tuhaf görünümlü uzaylı yaratıklar da çıkıyor. Neyse ki özel güçlere sahip olan karakterlerimiz ile bunların üstesinden gelebiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız bonuslar bu oyunda da mevcut.

Tasarımı, oynanış yapısı ve gelişmiş fizik motoruyla öne çıkan HOME: Boov Pop! her yaştan oyunseverin büyük bir keyifle oynayabileceği yapımlar arasında yer alıyor. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynyabileceğiniz kaliteli bir bulmaca oyunu arayışındaysanız HOME: Boov Pop! sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

YORUMLAR