Home Design 3D Outdoor & Garden 3.0 (ios)

Home Design 3D Outdoor & Garden

3.0
Home Design 3D Outdoor & Garden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Design 3D Outdoor & Garden kendi bahçenizi 3 boyutlu olarak tasarlamanızayardımcı olan bir uygulamadır

Home Design 3D Outdoor & Garden kullanıcılara bahçe tasarımı konusunda pratik bir çözüm sunan bir 3 boyutlu tasarım uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir bahçe dizaynı uygulaması olan Home Design 3D Outdoor & Garden eğer evininzin bahçesini kafanızda canlandırabiliyorsanız; fakat anlatmakta güçlük çekiyorsanız oldukça işinize yarayabilir. Home Design 3D Outdoor & Garden temel olarak belirleyeceğiniz ölçülerde bahçeler veya dış alanlar oluşturmanızı, bu alanları dilediğiniz zemin türü ile kaplamanızı ve üzerine istediğiniz boyutlarda nesneleri yerleştirmenizi mümkün kılıyor.

Home Design 3D Outdoor & Garden'de bahçenizde kullanmak üzere bahçe mobilyalarını seçip dilediğiniz yere yerleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında ağaçlar, çiçekler ve süslemeler, havuzlar bu alana yerleştirilebiliyor. Yerleştireceğiniz nesnelerin boyutlarını belirlemenize de imkan veriliyor. Uygulama içerisinde 100 civarında bahçe eşyasına yer veriliyor.

Home Design 3D Outdoor & Garden ile dış alanlarda yapacağınız etkinlikleri de planlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden yaptığınız tasarımları anında 3 boyutlu olarak görüntüleyebilmeniz mümkün.

YORUMLAR